עמוד הבית
פורום בלוג
פרופיל רופא
אונקולוגיה אורולוגית
כריתת ערמונית
סרטון הדרכה
ראיונות רדיו
חדשות
הודעות לעיתונות
עדויות מטופלים
מידע למטופל
הנחיות למטופל
פורום
בלוג
יצירת קשר
עמוד הבית צור קשר מפת האתר הדפס
התקשר לקביעת פגישה: 1-212-365-5000
English Español Italiano Français Deutsch Hebrew
סרטן הערמונית
אודות סרטן הערמונית
טיפול בסרטן הערמונית
כריתת ערמונית רובוטית עם da Vinci
כריתת ערמונית לפרוסקופית
ניתוח רובוטי
סטטיסטיקה של כריתת ערמונית
יחסי מין אחרי ניתוח ערמונית
ההיסטוריה של הניתוח הרובוטי
שאלות נפוצות על סרטן הערמונית
שאלות נפוצות כלליות
שאלות נפוצות על ניתוחים רובוטיים
שאלות נפוצות על טיפול הורמונלי
שאלות נפוצות על טיפול בהקרנות
שאלות נפוצות על בדיקות לערמונית
סרטן שלפוחית השתן
אודות סרטן שלפוחית השתן
ציסטקטומיה רובוטית
מניעת סרטן שלפוחית השתן
היפרפלזיה שפירה בערמונית (BPH)
אודות BPH
GreenLight Laser PVP
עדויות מטופלים
 
ג'. ברדיוויד, ניו-יורק
ביקשתי מאבי את כתובת הדוא"ל שלך כדי לנצל את ההזדמנות ולהודות לך על הנדיבות והאכפתיות שהראית כלפי משפחתי ועוד יותר חשוב, כלפי אבי, במהלך תקופה קשה זו. כאשר אבי אובחן לראשונה כחולה בסרטן, אפילו מסוג שהתקדמותו איטית, הדבר היכה גלים בכולנו. מיותר לומר שכולנו היינו מפוחדים מאוד.
...עוד
ד"ר ס. טאהא, ניו-ג'רזי
ד"ר סמאדי, אני כותב כדי להודות לך על נדיבותך ועל הטיפול המקצועי שלך.  ביצוע הניתוח שלי זמן קצר לאחר הייעוץ הראשוני ותגובתך המיידית לפניותיי לאחר מכן, מוערכים עד מאוד.

...עוד
ג'. קאלין, ניו-יורק
ברצוני להודות לך ולצוות הנפלא שלך. בחודש מרץ 2006 עברתי ניתוח רובוטי בערמונית ושוחררתי מבית החולים בתוך 24 שעות והקטטר הוצא בתוך 5 ימים. ערכי ה-PSA שלי היו מתחת לטווח הניתן לגילוי במשך השנה כולה. בידיים שלך זהו ההליך הכי פחות כואב והכי פחות פולשני שגבר יכול אי פעם לעבור.
...עוד
כל ההמלצות
דף הבית | ראיונות טלוויזיה
ד"ר דיוויד סמאדי דן בניתוח לכריתת הערמונית

ד"ר סמאדי ביצע את הניתוח הראשון לכריתת ערמונית באמצעות הרובוט דה וינצ'י בשיטת ה- SMART במרכז הרפואי רמב"ם שבחיפה, צפון ישראל, תוך שימוש ברובוט הדה וינצ'י החדש שנרכש ע"י בית החולים.

Channel 2 (Israel), 2:24, 03/01/2011

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
הובא לארץ ישראל טיפול משוכלל בסרטן הערמונית

ד"ר דייויד סמאדי, יו"ר המחלקה לאורולוגיה בבית החולים "לנוקס היל" (Lenox Hill) בניו-יורק ומפתח טכניקת SMART לניתוחי כריתה רובוטית של הערמונית, ביצע לאחרונה את ניתוח ה-SMART הראשון בארץ, בבית החולים רמב"ם שבחיפה.

Fox News, 2:44, 28/12/2010

צפה כעת
הניתוח הרובוטי לכריתת הערמונית בשיטת ה - "SMART"

ד"ר סמאדי מאמין כי עתיד הכירורגיה הרובוטית טמון בניהול ועידות-רחק ובייעוץ והדרכה מרחוק כדי שרופאים מכל ברחבי העולם יוכלו לשתף אחד את השני בטכניקות ובניסיונות שונים. הוא אומר כי הרעיון של הניתוח מרחוק (telesurgery) יכול ביום אחד להפוך למציאות

Fox News, 4:27, 28/12/2010

צפה כעת
ד"ר סמאדי מבצע את כריתת הערמונית הרובוטית הראשונה ברמב"ם

ד"ר דיוויד סמאדי ביצע את כריתת הערמונית הראשונה בקמפוס הרפואי רמב"ם, באמצעות מכשיר כריתת הערמונית הרובוטי החדש שלהם מסוג da Vinci. ניתוח זה סייע לרמב"ם להצטרף לחזית בתי החולים המובילים בעולם המציעים הסרת הערמונית באמצעות מערכת da Vinci.

הקמפוס הרפואי רמב"ם, 2:36, 12/23/2010

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
בריאות היום: ההגנה על גברים מפני סרטן הערמונית

חודש ספטמבר הנו חודש המודעות לסרטן הערמונית. מחלת סרטן הערמונית הנה מחלה שסובלים ממנה 1 מתוך 6 גברים. משמעות הגילוי המוקדם של סרטן הערמונית והטיפול בו יכולה להיות ההבדל בין חיים למוות. החדשות הטובות שמביא ד"ר דייויד סמאדי, מנהל תחום הכירורגיה הרובוטית בבית החולים "לנוקס היל" (Lenox Hill), הן שהוא יכול לתת המלצות והדרכות רבות ערך בנושא סריקות אבחון מחלת סרטן הערמונית והטיפול בה. ממוצע הגיל של הגברים הסובלים מסרטן הערמונית הנו 69, אך ישנם גורמים אחרים (לרבות היסטוריה גנטית ומוצא אתני) שיכולים לתרום לסיכויי הגברים לפתח מחלה זו.

Today's Health - 27/9/2010 , 05:01

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
זיהוי הסימנים של BPH (הגדלה שפירה של הערמונית)

ד"ר סמאדי דן בהגדלה שפירה של הערמונית (BPH), גדילת ערמונית מוגדלת, ברשת פוקס ניוז. BPH היא מחלה נפוצה של הערמונית המשפיעה על 1 מתוך 4 גברים עד גיל 55. בכל שנה יותר מ-20 מיליון גברים מאובחנים עם BPH. BPH הוא לא סרטני. BPH גורם להשתנה תכופה ולבריחת שתן. הטיפולים כוללים תרופות צמחיות, ניתוח לייזר, TURP, ניתוח פתוח, או תרופות כמו Proscar או Avodart. ד"ר סמאדי ממליץ למטופלים שלו להשתמש בתרופות אלו בשילוב עם Flomax למשל, בגלל תופעות לוואי הכוללות בעיות בתפקוד המיני ורמות PSA גבוהות. ניתוח צריך להיות המוצא האחרון לטיפול ב-BPH.

Fox News, 4:25

צפה כעת
העתיד שלנו כבר בידיהם של רובוטים

בכל יום בני האדם נזקקים לעזרתם של רובוטים. ד"ר דיוויד ב. סמאדי, מנהל תחום הכירורגיה הרובוטית בבית החולים "לנוקס היל" (Lenox Hill) בניו יורק, מראה ומסביר כיצד מבוצע ניתוח להסרת הערמונית בעזרת מערכת רובוטית בשם da Vinci. השימוש במערכת הוא אלטרנטיבה פחות טראומטית ובמידה מינימלית של פולשנות לטיפול והסרה של סרטן הערמונית. המערכת הרובוטית da Vinci מאפשרת למנתחים להתגבר על רבים מהחסרונות של ניתוח פתוח לכריתת ערמונית וכריתה רדיקלית לפרוסקופית של הערמונית.

CBS News, 9:31

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
מניעת סרטן הערמונית

ד"ר דיוויד סמאדי דן בסרטן הערמונית כבעיה בריאותית חמורה עבור גברים. מעל 27,000 גברים מתים ממנו מדי שנה, מה שהופך אותו לגורם העיקרי השני למוות לאחר סרטן הריאות. בדיקות סקר וזיהוי מוקדם הם חשובים מאוד. גברים צריכים לבקש בדיקת PSA בבדיקות השנתיות שלהם, וכן לשמור תיעוד של הנתונים. הנתונים עשויים להיות נורמליים, אבל צריך להסתכל על המהירות ועל השינויים לאורך זמן. השתנה תכופה לפעמים מעידה על בלוטת ערמונית מוגדלת. מניעה כוללת אורח חיים בריא, פעילות גופנית, הפסקת עישון, הפחתת צריכת אלכוהול, שמיאה על על דיאטה דלה בשומן ועשירה בסיבים. סמאדי מעודדת גברים כדי לערוך בדיקה רפואית שנתית כולל PSA. סרטן הערמונית הוא לא גזר דין מוות. הקרנות בשיטות מתקדמות וניתוח רובוטי יכולים להציל חיים, תפקוד מיני ושליטה במתן שתן.

Fox News, 4:33

צפה כעת
ד"ר דיוויד סמאדי וד"ר מני אלוורז דנים בטיפול CyberKnife

טכנולוגיית CyberKnife עבור סרטן הערמונית מורכבת מזרוע רובוטית אשר נשלטת על ידי מחשב. המחשב מכתיב זוויות הקרנה ומבצע טיפולים ממוקדים, השומרים על הרקמות העדינות מסביב. זה מאפשר מעקב אחר המטרה באמצעות השתלת גרעינים רדיואקטיביים, וזו הצורה היחידה של הקרנה המאפשרת להשיג זאת. היא מספקת דיוק שאין כדוגמתו ויכולה לאפשר האצה של המינונים.

תופעות הלוואי המשניות נמוכות, ביניהן התפתחות גידולים סרטניים ממאירים בפי הטבעת/שלפוחית השתן, בריחת שתן, אימפוטנציה ותחלואה נמוכה, אשר טובות יותר מאשר בכל צורת הקרנה אחרת. המינון הכולל הוא פחות ממחצית מהמינון הסטנדרטי, אבל היות והוא ניתן תוך 5 ימים, הוא הרבה יותר עוצמתי.

Fox News, 4:00

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
המחקר מראה ש-Avodart עשוי למנוע את סרטן הערמונית

ד"ר דיוויד סמאדי מבשר מה התרופה Avodart של GlaxoSmithKline יכולה לעשות. ד"ר סמאדי מסביר מדוע לא כל הגברים צריכים לקחת Avodart. התרופה מעכבת טסטוסטרון והגדלה של הערמונית. אולם היא מאטה רק את הסוג האיטי של סרטן הערמונית ולא את הסוג האגרסיבי. הוא ממליץ על התרופה רק לגברים עם ערמונית מוגדלת או היסטוריה משפחתית. תופעות הלוואי כוללות ירידה בחשק המיני ובעיות לב, אך התרופה עשויה לעזור נגד התקרחות. אבל היא גם מקטינה את ה-PSA שבו משתמש סמאדי כאמת מידה לצורך מעקב אחר סרטן הערמונית.

Fox Business - 6/4/2010, 2:57

צפה כעת
הטיפול בתפקוד מיני לקוי

ד"ר סמאדי דן בהפרעות בזקפה ובסטיגמה הכרוכה בכך. הוא מעודד גברים לדון בבעיה עם בנות/בני הזוג שלהם בכדי להפחית את החרדה, מה שיכול לשפר את התפקוד המיני. הוא ציין שישנם היבטים פיזיים ורגשיים למצב זה שנחשבים למזיקים מאוד. אולם, התקשורת יכולה להקל בהשפעות השליליות על מערכת היחסים. אופציות הטיפול מתייחסות להיסטוריה הרפואית, הפיזית והרגשית, כגון חרדה ודיכאון. רמות ההורמונים מתנדנדות עם הגיל או השעה השונה של היום, ולכן יש להשאירן תחת השגחה. נושאים רפואיים כוללים כולסטרול גבוה, לחץ דם, סוכרת, או השמנה. הטיפול כולל תרופות אוראליות, משאבת-ואקום, נרות והשתלת איברי מין זכריים. כמו כן, הוא מגיב לאימיילים של הצופים

Fox New - 1/25/2010, 6:03

צפה כעת
את תופעות לוואי של מסורתי ניתוח הערמונית

DR סמאדי מופיע ב newsmax בריאות כדי לדבר על תופעות לוואי של סרטן הערמונית ניתוח מסורתי. מסורתי עם גישה כירורגית החולה יותר סביר לדרוש הזקוקים לעירויי דם על חוויית אובדן, שהוא אינו מסוגל להתאפק, וחוסר המעש. את היתרון של ניתוח רובוטית שלו מחלחל לכל הפחות הטבע, כי היא עוד ממוטבת על ידי חוויה של מתח.

חדשות מקס, 05/01/2013

צפה כעת
חדש מדהים לטיפול בסרטן

DR סמאדי חולק את מחשבותיו על סמים חדש נס שהתגלו המתמשכת נגד סרטן. cd.47 הוא הורמון זה מופרש על ידי תאי סרטן מאפשר להם לעבור דרך הגוף שלנו מבלי להיות מותקפים על ידי המערכת החיסונית. תרופה חדשה זה מונע הפרשה של הגוף. המערכת החיסונית שלנו נותן את ההזדמנות כדי להלחם בחזרה. אמנם אין בני אדם לעשות, עכברים לניסיון מוצלח במיוחד מראה מזהיר.

חדשות פוקס, 05/01/2013

צפה כעת
רובוטיות ניתוח הערמונית חששות

עם חקירה יצא לדרך חדשה את הבטיחות של דה וינצ'י כירורגית מערכת העצבים על אנשים רבים עובר את הסכין רובוטית. DR סמאדי, אחד המוביל בעולם הערמונית רובוטית איגוד המנתחים, יש לבצע ניתוח הערמונית מעל 4,500 בהצלחה רובוטיות באמצעות מערכת זו כירורגית דה וינצ'י, מאמינה כי חוסר הניסיון היחסי שלו הוביל להיעדר של רופא הוא גורם ראשי בחר במקרים אלה.

חדשות פוקס, 05/01/2013

צפה כעת
רובוטיות המגנה על ניתוח הערמונית : את האמת מאחורי מחלוקת

מנהל המזון והתרופות האמריקאי השיק בחקירה כירורגית דה וינצ'י מערכת צומחים חששות בקרב על העלייה בשיעורי ניתוח רובוטית סיבוכים. ד"ר דוד סמאדי הערמונית מוביל רובוטית רופא מצטרף לצוות החדשות פוקס כדי להגן על הרובוט. צורך לבצע ניתוח הערמונית מעל 4,500 בהצלחה רובוטיות, DR סמאדי מרגיש את הדאגה האמיתית צריכה להיות חוסר איגוד המנתחים המנוסים המשתמשים פלטפורמה רובוטית. ד"ר דוד ב.

חדשות פוקס, 05/01/2013

צפה כעת
השמה, סרטן הערמונית

DR סמאדי מצטרף לצוות החדשות פוקס לדון במחקר חדש קישורים השמה גבוה יותר הסיכון של סרטן הערמונית. את הסיכונים העיקריים של סרטן הערמונית הם גילו, היסטוריה משפחתית אבל במחקר כי הסתכל למעלה מ-6,000 חולים נמצא כי משקל יכולה להגביר את הסיכון של 57 %. מידע זה שימושי במיוחד בגלל משקל הוא משהו שאנו יכולים לשלוט כך לנקוט צעדים כדי להתאמן ולאכול ממש כדי לצמצם את הסיכון כיום.

חדשות פוקס, 05/01/2013

צפה כעת
פגוש את הצוות הרפואי המוביל

עתיד הניתוחים הרובוטיים: ד"ר מני (Manny) מציג את ד"ר סמאדי מבצע ניתוח רובוטי. סמאדי דן בעניין שלו ברובוטיקה, ובהשקפותיו על עתיד הטכנולוגיה הרובוטית. הוא מאמין שלרובוטיקה יהיה תפקיד גדול, כמו גם ניסיון כירורגי מגוון ומקיף.

FoxNews.com, 5:23

צפה כעת
ד"ר סמאדי על ניתוח רובוטי - "שאל את ד"ר מני"

ד"ר דיוויד סמאדי נותן לצופים של "תכנית השאלות לד"ר מני (אלוורז)" (פוקס ניוז), מבט "פנימי" אמיתי על כריתת ערמונית רובוטית. סמאדי, "מלך הניתוח הרובוטי" כפי שהוא מכונה על ידי אלוורז, מדגים את מיומנותו ברובוטיקה, "העידן החדש של הניתוח," שבו הדיוק הוא המפתח.

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
סרטן הערמונית - HealthWatch

ד"ר סמאדי ואחד ממטופליו מרואיינים בתגובה למחקר שנערך לאחרונה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת הרווארד, שדיווח על שיעורים גבוהים יותר של בריחת שתן ואימפוטנציה הנובעים מהליכי הסרת ערמונית ברמת פולשנות מזערית לעומת ניתוחים מסורתיים. המטופל בחר בד"ר סמאדי בגלל הניסיון חסר התחרות שלו, אשר המחקר הסכים כי זהו המפתח לפחות סיבוכים כירורגיים.

WCAX Channel 3 News/Vermont, 1:45

צפה כעת
צוות רפואי מוביל - אמת או בדיה

ד"ר סמאדי דן במחקר של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת הארוורד שהראה שיעורים גבוהים יותר של בריחת שתן וסיבוכים מיניים הנובעים מהליכי הסרת ערמונית ברמת פולשנות מזערית בניגוד לניתוח המסורתי. הוא אומר כי כמות המקרים והניסיון של המנתח, יחד עם הצוות הכירורגי ומרכז המצוינות של בית החולים, הם שקובעים יותר מכל בהליך זה.

Fox News, 4:32

צפה כעת
ניתוח ערמונית רובוטי - בחר במנתחים מנוסים

ד"ר סמאדי דן ביתרונות וחסרונות ניתוחים זעיר פולשניים להסרת הערמונית בתגובה למחקר של בית הספר לרפואה של הארוורד. המחקר הראה כי המטופלים חווים יותר סיבוכים בשליטה במתן שתן ובתפקוד המיני. אולם, ד"ר סמאדי עמד על כך כי הניסיון של המנתח חשוב יותר מהטכנולוגיה על מנת להימנע מסיבוכים אלה

Fox News, 2:30

צפה כעת
ד"ר סמאדי מתראיין ב- Fox & Friends

ד"ר סמאדי דן באיבחוני סרטן הערמונית האחרונים של פוליטיקאים בולטים בחדשות. הוא גם מתייחס בקצרה לרפורמה במערכת הבריאות ומזכיר לקהל שזהו חודש המודעות לסרטן הערמונית, ומייעץ לגברים לעבור בדיקות סקר סדירות.

Fox & Friends 03:56

צפה כעת
ידע הוא כוח

ד"ר דיוויד ב. סמאדי, מנהל תחום הכירורגיה הרובוטית בבית החולים "לנוקס היל" (Lenox Hill), הופיע ב-Fox and Friends ודן בחשיבות המודעות לערמונית ובסוגים השונים של הטיפולים הזמינים לחולים בסרטן הערמונית כולל ניתוח רובוטי.

Fox News, 8/4/2009

צפה כעת
בדיקות סקר לסרטן הערמונית ביום האב

ד"ר סמאדי קורא לבצע בדיקות סקר לסרטן הערמונית לקראת יום האב. סרטן הערמונית הוא רוצח שקט, ללא תסמינים כלשהם. אבל בזיהוי מוקדם, לסרטן הערמונית יש שיעור ריפוי של 95%. הניסיון הכירורגי של ד"ר סמאדי, יחד עם השימוש בטכנולוגיית da Vinci, לא רק מרפאים את המטופלים, אלא גם נותנים להם איכות חיים טובה יותר על ידי שמירת התפקוד המיני והשליטה במתן שתן.

Fox & Friends, 19/6/2009

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
ד"ר דיוויד סמאדי משתתף בפוקס ניוז - הרובוט בפנים

ד"ר סמאדי משתתף ב- Fox & Friends, דן בניתוח ערמונית רובוטי, בדיקות סקר לסרטן הערמונית, וחיסון חדש לסרטן הערמונית.

Fox News, 19/4/2009

צפה כעת
ד"ר דיוויד ב- Wall Street Journal - הדגמה מאוירת של כריתת ערמונית רובוטית ע"י ד"ר סמאדי

בניתוח ערמונית באמצעות המערכת הכירורגית הרובוטית da Vinci, המנתח יושב ליד מסוף, כ-2 מטרים מהמטופל ומתפעל זרועות מכניות. צפה בסרטון עבור הדגמה מאויירת של כריתת ערמונית רובוטית ע"י ד"ר סמאדי.

The Wall Street Journal

צפה כעת
טיפולים פחות טראומטיים עבור סרטן הערמונית צוברים פופולריות

ערוץ CBS 2 מדבר עם המוביל בתחום הניתוח הרובוטי על טיפול חדש ומהפכני בסרטן הערמונית. סרטן הערמונית הוא כיום אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר בקרב גברים אמריקנים. גברים המתמודדים עם ניתוח הערמונית בדרך כלל עוברים את הניתוח המסורתי, הכולל חתכים גדולים וזמן התאוששות ארוך. כעת קיימת אלטרנטיבה חדשה, פחות טראומטית, לטיפול והסרת של הערמונית...

CBS - Channel 2

צפה כעת
OR-LIVE בשידור בכורה מהמרכז הרפואי "הר סיני" בניו-יורק

שידור חוזר של הדרך להחלמה מסרטן הערמונית מתחיל בחדר הניתוח. הצטרף למומחים האורולוגיים המובילים במרכז הרפואי "הר סיני" לדיון ביעילות של כריתת ערמונית פתוחה, לפרוסקופית ורובוטית. הצגת סרטונים המתעדים ניתוחים בזמן אמת בעזרת טכניקות כריתת הערמונית העדכניות ביותר עם da Vinci®. OR-LIVE בשידור בכורה - יום רביעי, 13/8/2008 מהמרכז הרפואי "הר סיני" בניו-יורק

צפה כעת
ד"ר סמאדי דן בריפוי סרטן הערמונית ואיכות חיים נפלאה לאחר ניתוח רובוטי באמצעות da Vinci, במהלך ראיון בפוקס ניוז.

עבור גברים שאובחנו עם סרטן הערמונית, לצד ההישרדות, איכות הטיפול ואיכות החיים חשובים במידה שווה. כיום אנחנו יכולים לספק תרופה לסרטן, איכות טיפול ואיכות החיים, אשר כוללים תפקוד מיני ושליטה במתן שתן, באמצעות ניתוח רובוטי עם da Vinci.

Fox News, 01/06/2008

צפה כעת
הטיפול בסרטן הערמונית

בכל שנה מאובחנים כ-200,000 גברים עם סרטן הערמונית, מה שהופך סוג זה של סרטן לגורם העיקרי השני למוות מסרטן בארה"ב. ניתוח רובוטי הוא שיטה מהפכנית לטיפול בסרטן הערמונית. ד"ר סמאדי הוא מומחה מוביל בטיפול בסרטן הערמונית. סרטון זה מספק סקירה על מומחיותו של ד"ר סמאדי ועל תוכנית הניתוח הרובוטי שלו במרכז הרפואי "הר סיני" בניו-יורק.

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
ד"ר דיוויד סמאדי משתתף ב- CBS News לדיון בניתוח ערמונית רובוטי

יש טכנולוגיה מתקדמת חדשה במאבק בסרטן הערמונית - ניתוח ערמונית רובוטי. כתבת חדשות CBS מתארת כיצד טכניקת הניתוח הרובוטי של ד"ר דיוויד סמאדי מצילה חיים. בשימוש בשיטת הניתוח הרובוטית, המטופלים משתחררים לעיתים קרובות באותו היום עם מינימום סיבוכים שלאחר הניתוח.

CBS News

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
ד"ר דיוויד סמאדי משווה את תוצאות הטיפול בסרטן הערמונית לאחר ניתוח רובוטי, הקרנות, וטיפולים הורמונליים

יותר מ-186,000 גברים יאובחנו השנה עם סרטן הערמונית לפי המוסד הלאומי לסרטן. לחולים יש אפשרות בחירה בין הטיפולים השונים. אך איזה מהטיפולים מעניק לגברים את איכות החיים הטובה ביותר? ישנן מספר אפשרויות טיפול לגברים עם סרטן הערמונית: ניתוח רובוטי לכריתת הערמוניתת הקרנות וטיפול הורמונלי...

EYEWITNESS NEWS ABC7

צפה כעת
המאבק בסרטן הערמונית

לשרוד את הסרטן זה לא רק אתגר פיזי, אלא גם אתגר נפשי. הליכים חדשים מזרזים את זמן ההחלמה מסרטן הערמונית, דבר חיוני לחזרה לשגרה נורמלית. אחד הרצים שלנו עבר את ההליך לאחרונה. זהו סיפורו...

ABC7 New York, 18/06/2006

צפה כעת
כיצד משמשים הרובוטים להסרת סרטן הערמונית

ניתוח לפרוסקופי רובוטי הוא אלטרנטיבה פחות פולשנית ופחות דרמטית לניתוח המסורתי. שיטת הטיפול המהפכנית והמתקדמת בסרטן הערמונית מפחיתה באופן משמעותי את איבוד הדם, הכאב, זמן ההתאוששות, ותופעות הלוואי המוכרות והלא רצויות של טיפולים אחרים..

Channel 12, Connecticut 14/3/2006

צפה כעת
America's Newsroom Fox News - הרפורמה במערכת הבריאות והטיפול הכירורגי

ד"ר סמאדי דן ביתרונות של טכניקות ניתוחיות מתקדמות כגון יחס עלות-יעילות, התאוששות מהירה יותר וחזרה מוקדמת יותר לעבודה וכיצד רפורמה במערכת הבריאות עלולה להשפיע באופן שלילי על יתרונות אלה. הוא מאמין כי בארה"ב עדיין יש את מערכת הבריאות הטובה בעולם, ועם זאת, ככל שהפער בין הרופאים למטופלים גדול יותר, כך איכות הטיפול גרועה יותר. הוא סבור כי הרפורמה האידיאלית תהיה לדאוג לרופאים אשר יוכלו לדאוג טוב יותר למטופלים.

Fox News, 03:54

צפה כעת
כיצד משמשים הרובוטים להסרת סרטן הערמונית..

סרטן הערמונית הוא הגורם המוביל השני של סרטן בקרב גברים. זה בעיה רצינית כשניתוח הוא אפשרות הטיפול היחידה להסרה מוחלטת של הבלוטה יחד עם הסרטן. אך כעת למטופלים יש בחירה: ניתוח פתוח מסורתי או הסרת ערמונית רובוטית. זו התקדמות רפואית שהרופאים והמטופלים מחשיבים כעתיד של הטיפול בסרטן הערמונית

Channel 12

צפה כעת
גברים, שימו לב: העובדות על בדיקות סקר וטיפול

סרטון זה מסביר כמה יעיל ניתוח רובוטי בהסרת סרטן הערמונית דרך הבטן, עם פחות חומר הרדמה, פחות דם, ללא תפרים, עם החלמה מהירה ושימור השליטה בהתלת שתן והתפקוד המיני. המנתח, ד"ר סמאדי, בשליטה מלאה, הוא מנווט את מצלמת ה-HD המגדילה בחלל הבטן ומניע את זרועות הרובוט, שמפרקיהן יכולים לנוע לכל כיוון עם טווח רחב של תנועה, בחלל צר ועדין.

Channel 12, 06:45

צפה כעת
ניצחתי את סרטן הערמונית!

מטופל בסרטן הערמונית של ד"ר דיוויד סמאדי מתאר את ההצלחה הניתוח הרובוטי שלו להסרת הערמונית. הסרטן שלו היה מאוד אגרסיבי, אבל הודות לניתוח הרובוטי, המסיר את הערמונית דרך הבטן, הוא נרפא, חזר לשלוט במתן שתן ומאשר שיש חיי מין אחרי סרטן הערמונית.

Channel 12, 02:38

צפה כעת

צפה ב-YouTube צפה ב-YouTube
דף הבית  •  יצירת קשר  •  מפת האתר  •  פורום
פרופיל רופא  •  אונקולוגיה אורולוגית  •  כריתת ערמונית  •  ראיונות טלוויזיה  •  סרטון הדרכה   •  ראיונות רדיו   •  הודעות לעיתונות  •  מידע למטופל   •  הנחיות למטופל
שאלות נפוצות כלליות  •  שאלות נפוצות על ניתוחים רובוטיים  •  שאלות נפוצות על טיפול הורמונלי  •  שאלות נפוצות על טיפול בהקרנות  •  שאלות נפוצות על בדיקות לערמונית
אודות סרטן הערמונית  •  טיפול בסרטן הערמונית  •  ניתוח רובוטי עם da Vinci   •  כריתת ערמונית לפרוסקופית  •  ניתוח רובוטי  •  סטטיסטיקה של כריתת ערמונית  •  יחסי מין אחרי ניתוח ערמונית  •  ההיסטוריה של הניתוח הרובוטי
היפרפלזיה שפירה בערמונית (BPH)  •  GreenLight Laser PVP  •  סרטן שלפוחית השתן  •  ציסטקטומיה רובוטית  •  מניעת סרטן שלפוחית השתן
ד"ר דיוויד ב. סמאדי יו"ר המחלקה לאורולוגיה ומנהל תחום הכירורגיה הרובוטית בבית החולים "לנוקס היל" (Lenox Hill) –
שדרות מדיסון 485 (בין רח' 51 ורח' 52), קומה 21, ניו-יורק, ניו-יורק 10022
פקס: 1-212-365-5000
כל הזכויות שמורות © 2005-2017, ד"ר ב. סמאדי.